Szkoła Podstawowa im. Stanisława Broniewskiego "Orszy" w Wałdowie Szlacheckim

BIP FB Tarcza
Godło RP

Służę jak Orsza

Absolwenci

Po wojnie edukacja we wsi rozpoczęła się w kwietniu 1945r. 15 kwietnia 1945r. odbyła się uroczystość otwarcia Szkoły, w której brało udział 105 uczniów. Podjęli oni naukę w klasach I-IV. W latach 1945-56 nauka w Szkole odbywała się w 5 lub 6 oddziałach, w zależności od naboru, dalszą naukę na poziomie podstawowym dzieci kontynuowały w szkołach zbiorczych w pobliskiej Rudzie, Płąchawach lub Grudziądzu.

1945/1946

104 uczniów w klasach I-V

1946/1947

97 uczniów w klasach I-VI

1947/1948

85 uczniów w klasach I-V

1948/1949

77 uczniów w klasach I-V

1949/1950

64 uczniów w klasach I-V

1950/1951

71 uczniów w klasach I-VI

1951/1952

62 uczniów w klasach I-VI

1952/1953

53 uczniów w klasach I-VI

1953/1954

53 uczniów w klasach I-V

1954/1955

45 uczniów w klasach I-V

1955/1956

55 uczniów w klasach I-V

1956/1957

  • Liczba uczniów w Szkole - 78

    W tym roku na stałe uruchomiono klasę VI, do której uczęszczało 21 uczniów, w tym 5 z Wałdowa Szlacheckiego i 16 z Białego Boru.

1957/1958

  • Liczba uczniów w Szkole - 89

    W tym roku uruchomiono klasę VII, do której uczęszczało 15 uczniów. W klasach VI i VII naukę pobierało 18 dzieci z Białego Boru. W Wałdowie Szlacheckim zaczęła funkcjonować "pełna podstawówka".

  • Absolwenci - 13:

    Edwarda Gromelska, Elżbieta Hołodowska, Jerzy Ligenza, Edward Meller, Gerard Nadolny, Maria Nowak, Zygmunt Pawski, Zyta Przanowska, Henryk Suchomski, Edmund Szymański, Elżbieta Ulatowska, Jerzy Wielichowski, Regina Wardulińska

  • Wychowawca klasy VII - Feliks Pulkowski

1958/1959

  • Liczba uczniów w Szkole - 90
  • Absolwenci - 6:

    Helena Kalinowska, Alfons Makowski, Jan Nadolny, Kazimierz Pyrzewicz, Bożena Wolska, Aleksandra Wiśniewska

  • Wychowawczyni klasy VII - Wanda Somnitz

1959/1960

  • Liczba uczniów w Szkole - 159
  • Absolwenci - 15:

    Roman Kamiński, Janina Kirstein, Henryka Maliszewska, Józef Meller, Marianna Mścisz, Barbara Murawska, Anna Rudnicka, Irena Schröter, Halina Siłakowska, Halina Skopińska, Krystyna Szybowska, Leszek Trela, Elżbieta Tryjankowska, Marian Wiśniewski, Henryka Wolska

  • Wychowawca klasy VII - Cyryl Głowiński

1960/1961

  • Liczba uczniów w Szkole - 163
  • Absolwenci - 15:

    Irena Długońska, Krystyna Długońska, Jadwiga Grzymska, Maria Głażewska, Edward Korzec, Jadwiga Mikrut, Zygmunt Majorkiewicz, Włodzimierz Rusak, Helena Schröter, Irena Schröter, Zenon Simson, Tadeusz Sowa, Bożena Szybowska, Halina Wiśniewska, Krystyna Wiśniewska

  • Wychowawca klasy VII - Cyryl Głowiński

1961/1962

  • Liczba uczniów w Szkole - 175
  • Absolwenci - 20:

    Tadeusz Czaplicki, Wiesław Głażewski, Zbigniew Górecki, Jan Hołodowski, Halina Kocmeja, Stefan Laskowski, Jan Ligenza, Krystyna Ładzińska, Halina Małek, Tadeusz Mazur, Edmund Michalczyk, Józef Nowak, Urszula Rogowska, Genowefa Simson, Barbara Stypuła, Marian Szymecki, Halina Szymańska, Urszula Taczyńska, Czesława Trela, Edyta Wojnar

  • Wychowawca klasy VII - Cyryl Głowiński

1962/1963

  • Liczba uczniów w Szkole - 181
  • Absolwenci - 21:

    Jadwiga Baran, Felicja Czaplicka, Urszula Fiałkowska, Teresa Grzymska, Barbara Groszewska, Wojciech Korzec, Lukrecja Kowalska, Krystyna Mróz, Alicja Mścisz, Jadwiga Murawska, Jan Pawski, Barbara Puzio, Kazimiera Rogowska, Jan Sokołowski, Agnieszka Szymańska, Kazimierz Szymański, Aleksandra Wojnar, Irena Wołowska, Bernadeta Wróblewska, Jerzy Ziółkowski

  • Wychowawczyni klasy VII - Krystyna Lisewska

1963/1964

  • Liczba uczniów w Szkole - 176
  • Absolwenci - 24:

    Regina Cybulska, Krystyna Chojnowska, Andrzej Fejczuk, Alicja Gołojuch, Henryka Gołojuch, Maria Kirstein, Teresa Kucharska, Franciszek Laskowski, Zdzisław Ligenza, Henryk Łapiński, Edwin Majorkiewicz, Albin Mikrut, Lech Pawlikowski, Henryk Pawski, Regina Rujner, Józef Szymański, Gabriela Taczyńska, Józefa Teresak, Wiesław Wiśniewski, Henryka Wieczorek, Irena Wielichowska, Kazimierz Wielichowski, Zdzisław Wielichowski, Zygmunt Wroniecki

  • Wychowawca klasy VII - Cyryl Głowiński

1964/1965

  • Liczba uczniów w Szkole - 177
  • Absolwenci - 21:

    Irena Bożykowska, Zenon Chojnowski, Janina Dąbrowska, Bożena Górecka, Jan Grzegorczyk, Bożena Kirstein, Bożena Kółeczko, Genowefa Laskowska, Edmund Laskowski, Krystyna Łapińska, Andrzej Maliszewski, Antoni Nadworny, Marek Nowak, Gertruda Paprotna, Kazimierz Pawlikowski, Jadwiga Pawska, Bożena Staniszewska, Stanisława Szymańska, Krystyna Wielochowska, Bogumiła Wiśniewska, Urszula Wiśniewska

  • Wychowawczyni klasy VII - Wanda Nowak

1965/1966

  • Liczba uczniów w Szkole - 181
  • Absolwenci - 14:

    Ryszard Cieluch, Mirosław Ciepiela, Grażyna Głażewska, Bernadeta Grajkowska, Andrzej Groszewski, Andrzej Korzec, Bożena Kowalska, Longina Kółeczko, Grażyna Nowak, Edwarda Pawska, Elżbieta Puzio, Henryk Świątek, Zdzisława Wiśniewska, Tadeusz Wołowski

  • Wychowawca klasy VII - Czesław Nowak

1966/1967

  • Liczba uczniów w Szkole - 205

    W tym roku nastąpiła ważna zmiana organizacyjna w oświacie. Wprowadzono klasę VIII. W pierwszym roku uczęszczali do niej uczniowie, którzy kończyli 14 lat w drugiej połowie roku kalendarzowego. Urodzeni we wcześniejszych miesiącach próbowali szczęścia, zdając egzaminy do szkół średnich.

    W Szkole Podstawowej w Wałdowie Szlacheckim "pierwsza" klasa VIII liczyła 6 uczniów: Marian Chojnowski, Bronisław Laskowski, Teresa Małkowska, Tadeusz Murawski, Stanisław Sowa, Hanna Wypych. Wszyscy ukończyli Szkołę Podstawową. Wychowawcą klasy VIII był Czesław Nowak.

1967/1968

  • Liczba uczniów w Szkole - 225
  • Absolwenci - 16:

    Krystyna Ciepiela, Krystyna Dondera, Bożena Dziadzio, Teresa Fiałkowska, Elżbieta Gołojuch, Joanna Grajkowska, Grażyna Chołodowska, Zenon Kasprzyk, Elżbieta Nowak, Aleksandra Pawłowska, Helena Staniszewska, Bożena Szymecka, Janina Szybowska, Danuta Świątek, Zofia Świątek, Bogumiła Zaręba

  • Wychowawca klasy VIII - Czesław Nowak

1968/1969

  • Liczba uczniów w Szkole - 222
  • Absolwenci - 16:

    Czesław Biernat, Danuta Cieluch, Jan Czaplicki, Roman Długoński, Andrzej Górecki, Bogdan Kasprzyk, Andrzej Kostecki, Stefania Kowalska, Edward Paprotny, Halina Pietrzak, Ryszard Rogowski, Jadwiga Sadzińska, Irena Taczyńska, Gabriel Warduliński, Józef Warduliński, Józef Wieczorek

  • Wychowawczyni klasy VIII - Barbara Murawska (później Dominikowska)

1969/1970

  • Liczba uczniów w Szkole - 229
  • Absolwenci - 26:

    Grzegorz Chojnowski, Teresa Dondera, Elżbieta Kamińska, Kazimierz Dziadzio, Zdzisław Hinkelman, Henryk Jaskulski, Henryk Kasprzyk, Cecylia Korzec, Tadeusz Laskowski, Roman Look, Zdzisław Machholz, Gabriela Michalska, Bogumiła Mróz, Krzysztof Mulawka, Wojciech Nowak, Edward Paprota, Halina Pawska, Bernard Pawski, Barbara Piotrowiak, Zbigniew Rujner, Maria Walawender, Leonard Wieczorek, Edward Wojnowski, Leszek Zaręba, Teresa Wielichowska, Krystyna Wołowska

  • Wychowawczyni klasy VIII - Barbara Dominikowska

1970/1971

  • Liczba uczniów w Szkole - 211
  • Absolwenci - 18:

    Zdzisław Bulkowski, Jerzy Chojnowski, Stanisław Grajkowski, Ryszard Jędrak, Renata Kostecka, Maria Laskowska, Barbara Łapińska, Henryk Nowicki, Jerzy Nowicki, Ewa Pierzynowska, Janina Sadzińska, Piotr Szybowski, Kazimierz Świątek, Mariola Urbanowicz, Krystyna Wardulińska, Małgorzata Wardulińska, Gabriela Żak, Dorota Żłobińska

  • Wychowawczyni klasy VIII - Irena Ufnal (później Lisowska)

1971/1972

  • Liczba uczniów w Szkole - 217
  • Absolwenci - 14:

    Wanda Chojnowska, Stanisław Grzymski, Zenon Górecki, Grzegorz Kowalski, Zofia Ładzińska, Małgorzata Małkowska, Zbigniew Michalski, Janina Murawska, Piotr Nowak, Lidia Paluszkiewicz, Barbara Simson, Zygmunt Szymański, Elżbieta Wojnowska, Stefania Wołowska

  • Wychowawczyni klasy VIII - Irena Ufnal (później Lisowska)

1972/1973

  • Liczba uczniów w Szkole - 215
  • Absolwenci - 20:

    Hanna Bulkowska, Ryszard Bulkowski, Edward Górecki, Jerzy Grajkowski, Kazimierz Grajkowski, Janina Jaskulska, Ireneusz Jędrak, Bogumiła Kaliszewska, Czesław Kępiński, Zdzisław Kolasiński, Henryk Kuziora, Kazimierz Lewandowski, Halina Look, Krzysztof Maliszewski, Krzysztof Mostowski, Aleksandra Nowak, Anna Przanowska, Teresa Wardulińska, Kazimierz Wiszkowski, Roman Żak

  • Wychowawczyni klasy VIII - Krystyna Gerke

1973/1974

  • Liczba uczniów w Szkole - 212
  • Absolwenci - 22:

    Jarosław Głażewski, Hanna Jabłońska, Mirosław Jędrak, Roman Ładzik, Grażyna Małek, Zdzisława Michalska, Bogdan Mulawka, Grzegorz Nowak, Krzysztof Nowicki, Brygida Pawska, Bronisław Pierzynowski, Roman Pietrzak, Jan Ropiński, Grażyna Rujner, Tadeusz Rujner, Wiesława Simson, Elżbieta Stempska, Mieczysław Szymański, Bożena Wardulińska, Renata Wiszkowska, Zbigniew Wołowski, Roman Żak

  • Wychowawczyni klasy VIII - Maria Ryznar

1974/1975

  • Liczba uczniów w Szkole - 197
  • Absolwenci - 22:

    Elżbieta Czarnecka, Halina Drabik, Sabina Dziarska, Jadwiga Głażewska, Urszula Gołojuch, Jan Grajkowski, Dorota Jaworska, Sławomir Kasprzyk, Krzysztof Laskowski, Bogusława Look, Kazimierz Meller, Danuta Pawlikowska, Mirosław Płuciennik, Andrzej Ropiński, Anna Rutkowska, Halina Sadzińska, Zbigniew Sagan, Piotr Skowron, Andrzej Świątek, Marek Warduliński, Adam Wiśniewski

  • Wychowawczyni klasy VIII - Krystyna Jeżewska

1975/1976

  • Liczba uczniów w Szkole - 187
  • Absolwenci - 19:

    Ryszard Czarnecki, Jolanta Grzywińska, Jadwiga Jaskulska, Bernard Jaskulski, Irena Laskowska, Jan Ledwochowski, Jerzy Małek, Zbigniew Nowicki, Mariola Pietruszka, Lucjan Ropiński, Irena Rujner, Krystyna Rutkowska, Mirosław Simson, Aleksandra Skopińska, Jacek Skowron, Krystyna Stempska, Grażyna Warzyńska, Andrzej Warzyński, Gabriela Zabłotna

  • Wychowawca klasy VIII - Kazimierz Malinowski

1976/1977

  • Liczba uczniów w Szkole - 175
  • Absolwenci - 21:

    Anicenta Błaszkiewicz, Remigiusz Bulkowski, Andrzej Cackowski, Eugeniusz Cackowski, Anna Fiałkowska, Waldemar Gajkowski, Hanna Górecka, Czesława Jaskulska, Marek Jaworski, Wiesław Kępiński, Elżbieta Kolasińska, Barbara Ładzińska, Bożena Makowska, Mirosława Michalska, Lidia Stempska, Jerzy Taczyński, Mariola Wardulińska, Jan Warduliński, Andrzej Wołowski, Andrzej Ząbek, Barbara Żak

  • Wychowawca klasy VIII - Henryk Jędrzejewski

1977/1978

  • Liczba uczniów w Szkole - 172
  • Absolwenci - 22:

    Edward Dondera, Jerzy Dziadzio, Mariola Dziarska, Halina Falkiewicz, Grażyna Frąckiewicz, Elżbieta Groszewska, Bożena Hartwig, Zdzisława Hinz, Bogumiła Jabłońska, Barbara Jaskulska, Ewa Jaskulska, Aleksandra Kępińska, Brygida Ledwochowska, Elżbieta Małek, Krzysztof Małek, Bożena Pietrzak, Bogumiła Pietruszka, Jerzy Rafalski, Maria Rutkowska, Ewa Warzyńska, Anna Wieczorek, Lucyna Żak

  • Wychowawczyni klasy VIII - Krystyna Jeżewska

1978/1979

  • Liczba uczniów w Szkole - 165
  • Absolwenci - 18:

    Renata Cackowska, Danuta Drabik, Dariusz Gądek, Brygida Jabłońska, Jolanta Jabłońska, Lidia Jankowska, Hanna Jaworska, Marek Kozłowski, Ewa Kucharska, Bożena Kuziora, Ewa Laskowska, Teresa Meller, Marzena Nowak, Mirosław Paluszkiewicz, Gabriela Pierzynowska, Gabriela Ropińska, Stanisław Zabłotny, Halina Ząbek

  • Wychowawczyni klasy VIII - Krystyna Gerke

1979/1980

  • Liczba uczniów w Szkole - 151
  • Absolwenci - 11:

    Mariusz Dolecki, Beata Glaw, Marzena Górecka, Teresa Ledwochowska, Jacek Makowski, Teresa Małek, Barbara Michalska, Dorota Przanowska, Grzegorz Rutkowski, Jacek Simson

  • Wychowawczyni klasy VIII - Wiesława Rutkowska (później Stefańska)

1980/1981

  • Liczba uczniów w Szkole - 159
  • Absolwenci - 17:

    Wojciech Beiger, Ewa Binert, Małgorzata Czarnecka, Zbigniew Fryc, Wojciech Gądek, Maria Groszewska, Andrzej Jaśniewicz, Ryszard Jaworski, Marzena Meller, Jarosław Nowicki, Marzena Pabiś, Zdzisława Styborska, Małgorzata Świątek, Danuta Wardulińska, Marek Wiśniewski, Bogusława Zasuń, Krzysztof Ząbek

  • Wychowawczyni klasy VIII - Maria Kukuła

1981/1982

  • Liczba uczniów w Szkole - 147
  • Absolwenci - 13:

    Zdzisław Bizon, Małgorzata Fiałkowska, Monika Gajkowska, Grażyna Glaw, Andrzej Jabłoński, Helena Jaskulska, Zbigniew Murawski, Marian Stempski, Jacek Szewa, Katarzyna Wiśniewska, Hanna Wołowska, Katarzyna Zasacka, Dariusz Żłobiński

  • Wychowawczyni klasy VIII - Krystyna Jeżewska

1982/1983

  • Liczba uczniów w Szkole - 160
  • Absolwenci - 11:

    Bożena Bienert, Andrzej Błaszkiewicz, Małgorzata Czarnecka, Mirella Dobrotwór, Aleksandra Dolecka, Danuta Fryc, Jerzy Michalski, Marek Pawski, Ewa Simson, Sławomir Warzyński, Wiesław Ząbek

  • Wychowawca klasy VIII - Jan Partyka

1983/1984

  • Liczba uczniów w Szkole - 160
  • Absolwenci - 15:

    Sławomir Chyła, Krzysztof Czerwiński, Danuta Groszewska, Wiesław Jaworski, Dorota Lesińska, Zdzisława Mróz, Barbara Pabiś, Ewa Płuciennik, Kamila Simson, Anna Suchomska, Ewa Szewa, Jacek Szymański, Grzegorz Wiśniewski, Mirosław Wolski, Wiesława Ziętarska

  • Wychowawczyni klasy VIII - Violetta Kotowska

1984/1985

  • Liczba uczniów w Szkole - 158
  • Absolwenci - 18:

    Małgorzata Cackowska, Krzysztof Chyła, Marzena Dobrotwór, Mirosława Gądek, Janusz Glaw, Gabriela Jaskulska, Małgorzata Kałdowska, Marek Kałdowski, Ilona Kamińska, Lila Laskowska, Piotr Makowski, Wiesław Michlewicz, Romualda Mróz, Marlena Nowicka, Anna Pawlusek, Dariusz Pyrzewicz, Hanna Szewa, Mirosław Szymański

  • Wychowawczyni klasy VIII - Krystyna Jeżewska

1985/1986

  • Liczba uczniów w Szkole - 147
  • Absolwenci - 15:

    Zbigniew Beiger, Marzena Bizon, Dorota Chołodowska, Ewa Groszewska, Bogdan Kałdowski, Jacek Laskowski, Tomasz Lewandowski, Dariusz Look, Sylwia Nadworna, Katarzyna Pawlusek, Daria Skopińska, Mariusz Suchomski, Jacek Trela, Marian Warduliński, Anita Wroniecka

  • Wychowawca klasy VIII - Ludwik Lange

1986/1987

  • Liczba uczniów w Szkole - 133
  • Absolwenci - 11:

    Jadwiga Janicka, Krystyna Klimek, Iwona Kobalska, Iwona Ładzińska, Małgorzata Makowska, Gabriela Michlewicz, Mariola Pabiś, Małgorzata Pawlusek, Anna Plieth, Piotr Szymecki, Wiesław Wolski

  • Wychowawca klasy VIII - Krzysztof Maliszewski

1987/1988

  • Liczba uczniów w Szkole - 136
  • Absolwenci - 15:

    Tomasz Czerwiński, Michał Groszewski, Lilla Hartwig, Andrzej Janicki, Katarzyna Jaskulska, Sławomir Kalinowski, Katarzyna Łucka, Robert Ostrowski, Małgorzata Płuciennik, Piotr Ryznar, Jakub Skopiński, Mirosława Suchomska, Iwona Szwaba, Beata Wardulińska, Tomasz Wiśniewski

  • Wychowawczyni klasy VIII - Krystyna Jeżewska

1988/1989

  • Liczba uczniów w Szkole - 130
  • Absolwenci - 10:

    Bogdan Błaszkiewicz, Joanna Jabłońska, Honorata Kalinowska, Longina Kawalec, Anna Knak, Kamilla Laskowska, Justyna Lis, Arkadiusz Majorkiewicz, Grzegorz Simson, Arkadiusz Sztyborski

  • Wychowawczyni klasy VIII - Ewa Gross (później Szczepanowska)

1989/90

  • Liczba uczniów w Szkole - 133
  • Absolwenci - 10:

    Elżbieta Kalinowska, Artur Kawalec, Sebastian Laskowski, Anita Lewandowska, Anna Makowska, Małgorzata Ostrowska, Barbara Pawlikowska, Dorota Sowa, Wioleta Wołowska, Anna Zawadka

  • Wychowawca klasy VIII - Krzysztof Maliszewski

1990/91

  • Liczba uczniów w Szkole - 132
  • Absolwenci - 16:

    Katarzyna Groszewska, Krzysztof Janicki, Justyna Laskowska, Małgorzata Mazur, Jadwiga Mróz, Andrzej Nadworny, Iwona Opoka, Tomasz Plieth, Katarzyna Ryznar, Małgorzata Szymecka, Jacek Wiśniewski, Małgorzata Wolska, Teresa Wolska, Grzegorz Zalewski, Anna Załęska, Jarosław Zasuń

  • Wychowawca klasy VIII - Ludwik Lange

1991/92

  • Liczba uczniów w Szkole - 132
  • Absolwenci - 11:

    Sebastian Bablików, Katarzyna Chołodowska, Izabela Kałdowska, Zyta Kawalec, Anna Laskowska, Piotr Małek, Rafał Michalski, Marcin Osiej, Ireneusz Skopiński, Dariusz Wiśniewski, Magdalena Wołowska

  • Wychowawczyni klasy VIII - Maria Ryznar

1992/93

  • Liczba uczniów w Szkole - 133
  • Absolwenci - 17:

    Jakub Bielicki, Agnieszka Chołodowska, Kamila Gołojuch, Iwona Grajewska, Jacek Jabłoński, Żaneta Kotowicz, Mariusz Laskowski, Rafał Laskowski, Barbara Paluszkiewicz, Stefan Pawlusek, Wojciech Rosinke, Sylwia Rujner, Anna Rumińska, Robert Sagan, Marlena Szwaba, Rafał wroniecki, Agnieszka Zawadka

  • Wychowawczyni klasy VIII - Krystyna Jeżewska

1993/94

  • Liczba uczniów w Szkole - 137
  • Absolwenci - 13:

    Sebastian Dobrotwór, Iwona Grajkowska, Paweł Kalinowski, Sebastian Kasprzyk, Anna Kolasińska, Anna Kozłowska, Krzysztof Laskowski, Katarzyna Opoka, Rafał Redmerski, Łukasz Sowa, Stanisław Szybowski, Irena Wolska, Justyna Zalewska

  • Wychowawczyni klasy VIII - Maria Ryznar

1994/95

  • Liczba uczniów w Szkole - 153
  • Absolwenci - 17:

    Anna Borkowska, Piotr Całka, Joanna Czaplicka, Michał Domański, Marlena Gołojuch, Grzegorz Grajewski, Anna Kalinowska, Sylwia Kasprzyk, Maciej Kawalec, Łukasz Kubiak, Katarzyna Laskowska, Monika Machholz, Małgorzata Nadworna, Agnieszka Paprotna, Paweł Rumiński, Michał Zalewski, Krzysztof Znaniecki

    Lidia Michalczyk, w związku z leczeniem szpitalnym, uczęszczała do Szkoły Podstawowej nr 4 w Świeciu n. Wisłą i tam otrzymała świadectwo ukończenia szkoły podstawowej.

  • Wychowawczyni klasy VIII - Janina Maliszewska

1995/96

  • Liczba uczniów w Szkole - 153
  • Absolwenci - 13:

    Karolina Balicka, Anna Chojnowska, Sylwia Chołodowska, Monika Gołojuch, Radosław Grajkowski, Beata Kozłowska, Malwina Kubiak, Monika Kuryś, Dorota Sowa, Dorota Szwaba, Beata Wolska, Arkadiusz Zasadzki, Marek Znaniecki

  • Wychowawca klasy VIII - Ludwik Lange

1996/97

  • Liczba uczniów w Szkole - 157
  • Absolwenci - 15:

    Andrzej Behrendt, Justyna Chołodowska, Marek Głażewski, Karol Grajkowski, Michał Grzymski, Andrzej Kobalski, Mariusz Machholz, Bartosz Majorkiewicz, Tomasz Makowski, Dorota Ostrowska, Ewa Paprotna, Milena Rosinke, Edyta Wiśniewska, Justyna Wiśniewska, Izabela Zasadowska

  • Wychowawca klasy VIII - Wiesław Błach

1997/98

  • Liczba uczniów w Szkole - 144
  • Absolwenci - 17:

    Anna Całka, Marcin Czaplicki, Magdalena Jabłońska, Michał Kalinowski, Katarzyna Kuć, Izabela Kuryś, Dariusz Melzacki, Jacek Nowak, Sławomir Paprota, Adam Paprotny, Krzysztof Paprotny, Alina Szymecka, Zyta Wardulińska, Mariusz Wiśniewski, Edyta Wolska, Marcin Wołowski, Łukasz Wroniecki

  • Wychowawczyni klasy VIII - Krystyna Jeżewska

1998/99

    W tym roku szkolnym, a także w następnym, w związku z reformą struktur organizacyjnych szkolnictwa i powstaniem gimnazjów, wystąpiła niezwykła sytuacja. Mianowicie, absolwentami Szkoły Podstawowej byli zarówno uczniowie klasy VI, jak i uczniowie klasy VIII, przy czym kończący klasę VI nadal pozostawali "na miejscu", ponieważ od roku szkolnego 1999/2000 w Wałdowie Szlacheckim w budynku Szkoły Podstawowej powstało Gimnazjum nr 3.

  • Liczba uczniów w Szkole - 144
  • Absolwenci klasy VI - 18:

    Magdalena Chojnowska, Przemysław Dobrotwór, Aleksander Kotowicz, Sylwia Kotowicz, Karolina Kozłowska, Zuzanna Kubiak, Rafał Libera, Marlena Machholz, Paweł Opoka, Krzysztof Orłowski, Marcin Paprotny, Magdalena Parteka, Joanna Pawlikowska, Romuald Przanowski, Milena Przeorska, Bartosz Sobieraj, Marcin Warduliński, Dorota Zaborowska

  • Wychowawczyni klasy VI - Janina Maliszewska
  • Absolwenci klasy VIII - 18:

    Sabina Cackowska, Elżbieta Chołodowska, Anna Fejczuk, Beata Głażewska, Zbigniew Głażewski, Małgorzata Grzymska, Paweł Kaczor, Adam Kowalski, Sylwia Laskowska, Mariusz Libera, Magdalena Mroczkowska, Mariusz Mulawka, Mariusz Paprota, Anna Paprotna, Marta Przanowska, Dariusz Rusak, Ilona Wiśniewska, Małgorzata Wiśniewska

  • Wychowawca klasy VIII - Piotr Dulczewski

1999/2000

  • Liczba uczniów w Szkole - 141
  • Absolwenci klasy VI - 22:

    Sylwia Behrendt, Michał Bizon, Kamila Czarnecka, Mateusz Grajkowski, Łukasz Jankowski, Sylwia Jarosińska, Piotr Kałdowski, Daria Kopka, Arkadiusz Kuc, Izabela Kulczyk, Natalia Kwiatkowska, Paweł Maliszewski, Adam Mroczkowski, Marek Nowicki, Łukasz Osowski, Hanna Paluszkiewicz, Dariusz Paprota, Karol Przanowski, Dorota Rusak, Agnieszka Stempska, Mariusz Styborski, Patryk Szymański

  • Wychowawca klasy VI - Piotr Dulczewski
  • Absolwenci klasy VIII - 19:

    Łukasz Behrendt, Anna Chołodowska, Hanna Chołodowska, Rafał Gołojuch, Gizela Jarosińska, Lucyna Kalinowska, Michał Kamiński, Jacek Kardas, Monika Kasprzyk, Izabela Kuc, Kamil Kuć, Łukasz Kulczyk, Karol Maliszewski, Łukasz Stempski, Zbigniew Szymański, Kamila Urban, Stefan Wolski, Nadia Wołowska, Anna Zasadowska

  • Wychowawca klasy VIII - Ludwik Lange

2000/2001

  • Liczba uczniów w Szkole - 151
  • Absolwenci klasy VI - 17:

    Natalia Chołodowska, Tobiasz Dobrotwór, Edyta Dondera, Ewa Fejczuk, Urszula Fejczuk, Anna Fitzermann, Łukasz Jaśniewicz, Przemysław Kachniarz, Krzysztof Kałdowski, Łukasz Kasprzyk, Patrycja Kotowicz, Marcin Kowalski, Damian Krawczyński, Szymon Kwiatkowski, Mateusz Laskowski, Michał Parteka, Tomasz Skopiński

  • Wychowawczyni klasy VI - Dorota Pawlikowska-Gralla

2001/2002

  • Liczba uczniów w Szkole - 168
  • Absolwenci klasy VI - 20:

    Marta Całka, Marcin Czarnecki, Damian Fitzermann, Dariusz Grzymski, Justyna Jach, Sylwia Kardas, Paulina Klimowicz, Milena Kotowicz, Marek Kowalski, Arkadiusz Mroczkowski, Aleksandra Nowicka, Jolanta Nowicka, Grzegorz Orłowski, Barbara Paprotna, Michał Płuciennik, Natalia Szwaba, Marta Szymańska, Rafał Warduliński, Janusz Winkel, Sylwia Zaborowska

  • Wychowawczyni klasy VI - Magdalena Chałubowicz
  • Absolwenci klasy III Gimnazjum - 15:

    Magdalena Chojnowska, Sylwia Kotowicz, Karolina Kozłowska, Zuzanna Kubiak, Paulina Kuryś, Rafał Libera, Marlena Machholz, Paweł Opoka, Krzysztof Orłowski, Marcin Paprotny, Magdalena Parteka, Romuald Przanowski, Bartosz Sobieraj, Marcin Warduliński, Dorota Zaborowska

  • Wychowawczyni klasy III Gimnazjum - Janina Maliszewska

2002/2003

  • Liczba uczniów w Szkole - 169
  • Absolwenci klasy VI - 14:

    Natalia Bizon, Marcin Fejczuk, Kamila Górecka, Dariusz Grajkowski, Paulina Jurek, Marcin Kałdowski, Bogdan Kotowicz, Maciej Laskowski, Paweł Liber, Julita Łucka, Karol Pawlikowski, Rafał Rusoń, Karol Sulerzycki, Mateusz Szymański

  • Wychowawczyni klasy VI - Janina Maliszewska
  • Absolwenci klasy III Gimnazjum - 22:

    Sylwia Behrendt, Michał Bizon, Kamila Czarnecka, Przemysław Dondera, Mateusz Grajkowski, Łukasz Jankowski, Sylwia Jarosińska, Piotr Kałdowski, Daria Kopka, Arkadiusz Kuc, Izabela Kulczyk, Natalia Kwiatkowska, Paweł Maliszewski, Adam Mroczkowski, Marek Nowicki, Łukasz Osowski, Hanna Paluszkiewicz, Dariusz Paprota, Karol Przanowski, Dorota Rusak, Agnieszka Stempska, Mariusz Styborski, Patryk Szymański

  • Wychowawca klasy III Gimnazjum - Piotr Dulczewski

2003/2004

  • Liczba uczniów w Szkole - 170
  • Absolwenci klasy VI - 18:

    Karolina Bernat, Michał Błaszkiewicz, Marcin Dobrotwór, Ewelina Elwertowska, Paweł Jankowski, Paweł Kardas, Piotr Kardas, Patrycja Kondracka, Anna Kwiatkowska, Ewelina Paprotna, Anna Mroczkowska, Michał Pawlikowski, Tomasz Przeorski, Dawid Redmerski, Damian Wieczorkowski, Dominik Wiśniewski, Marcin Wiśniewski, Katarzyna Zasadowska

  • Wychowawczyni klasy VI - Izabela Tkaczyńska
  • Absolwenci klasy III Gimnazjum - 17:

    Natalia Chołodowska, Tobiasz Dobrotwór, Edyta Dondera, Ewa Fejczuk, Urszula Fejczuk, Anna Fitzermann, Łukasz Jaśniewicz, Przemysław Kachniarz, Krzysztof Kałdowski, Łukasz Kasprzyk, Patrycja Kotowicz, Marcin Kowalski, Damian Krawczyński, Anna Kwiatkowska, Mateusz Laskowski, Michał Parteka, Tomasz Skopiński

  • Wychowawca klasy III Gimnazjum - Dorota Pawlikowska-Gralla

2004/2005

  • Liczba uczniów w Szkole - 165
  • Absolwenci klasy VI - 16:

    Kamila Bernat, Monika Jaśniewicz, Joanna Kwiatkowska, Marcin Mostowski, Marcin Paluszkiewicz, Sabina Pawlikowska, Marcin Pyrzewicz, Michał Pyrzewicz, Mateusz Rujner, Wioleta Rusoń, Karol Sienkiewicz, Sylwia Taczyńska, Sebastian Wieczorkowski, Bartosz Ząbek, Daria Ząbek, Rafał Ziętarski

  • Wychowawczyni klasy VI - Marlena Szwaba-Wiśniewska
  • Absolwenci klasy III Gimnazjum - 21:

    Marta Całka, Marcin Czarnecki, Damian Fitzermann, Dariusz Grzymski, Justyna Jach, Sylwia Kardas, Paulina Klimowicz, Milena Kotowicz, Marek Kowalski, Arkadiusz Mroczkowski, Aleksandra Nowicka, Jolanta Nowicka, Grzegorz Orłowski, Barbara Paprotna, Michał Płuciennik, Natalia Szwaba, Jolanta Szybowska, Marta Szymańska, Rafał Warduliński, Janusz Winkel, Sylwia Zaborowska

  • Wychowawca klasy III Gimnazjum - Magdalena Chałubowicz

2005/2006

  • Liczba uczniów w Szkole - 164
  • Absolwenci klasy VI - 25:

    Bartosz Banaś, Maciej Bizon, Radosław Czarnecki, Karolina Fitzermann, Wojciech Frela, Jarosław Górecki, Przemysław Grajkowski, Tomasz Grzymski, Justyna Jarosińska, Sebastian Kałdowski, Aleksandra Kardas, Sandra Kępińska, Krystian Kulczyk, Dawid Kurpiński, Agnieszka Mostowska, Patryk Pawlikowski, Mateusz Runatowski, Paweł Sienkiewicz, Oliwia Skowrońska, Paweł Syrowski, Marcin Szewczykiewicz, Oktawia Szymańska, Natalia Wieczorkowska, Maciej Witulski, Jakub Wroniecki

  • Wychowawczyni klasy VI - Magdalena Kruzel
  • Absolwenci klasy III Gimnazjum - 14:

    Natalia Bizon, Marcin Fejczuk, Kamila Górecka, Dariusz Grajkowski, Paulina Jurek, Marcin Kałdowski, Bogdan Kotowicz, Andrzej Kozłowski, Maciej Laskowski, Paweł Liber, Karol Pawlikowski, Rafał Rusoń, Karol Sulerzycki, Mateusz Szymański

  • Wychowawca klasy III Gimnazjum - Janina Maliszewska

2006/2007

  • Liczba uczniów w Szkole - 170
  • Absolwenci klasy VI - 20:

    Monika Beiger, Karol Biernacki, Natalia Błaszkiewicz, Wojciech Chyliński, Michał Czaplicki, Patrycja Elwertowska, Sandra Kozłowska, Mateusz Kuryś, Jarosław Laskowski, Karolina Lewandowska, Anita Look, Daria Makowska, Ewa Nowicka, Oliwia Sentkowska, Marta Sienkiewicz, Karol Stempski, Damian Warduliński, Karol Warduliński, Mariusz Warduliński, Jakub Ząbek

  • Wychowawczyni klasy VI - Izabela Tkaczyńska / Justyna Stopikowska (później Sakra)
  • Absolwenci klasy III Gimnazjum - 19:

    Karolina Bernat, Michał Błaszkiewicz, Marcin Dobrotwór, Ewelina Elwertowska, Paweł Jankowski, Paweł Kardas, Piotr Kardas, Patrycja Kondracka, Anna Kwiatkowska, Ewelina Paprotna, Anna Mroczkowska, Michał Pawlikowski, Tomasz Przeorski, Dawid Redmerski, Damian Wieczorkowski, Adrian Wiśniewski, Dominik Wiśniewski, Marcin Wiśniewski, Katarzyna Zasadowska

  • Wychowawca klasy III Gimnazjum - Piotr Dulczewski

2007/2008

  • Liczba uczniów w Szkole - 172
  • Absolwenci klasy VI - 18:

    Maciej Adwent, Paweł Biernacki, Magdalena Chylińska, Katarzyna Dobrotwór, Michał Frela, Karolina Izdebska, Piotr Jurek, Natalia Kałdowska, Marta Kondracka, Adam Kwiatkowski, Anna Paprota, Sebastian Pawski, Dawid Ryba, Izabela Rynkowska, Amelia Szymańska, Dawid Warduliński, Patryk Warduliński

  • Wychowawczyni klasy VI - Marlena Wiśniewska
  • Absolwenci klasy III Gimnazjum - 16:

    Kamila Bernat, Agnieszka Kozłowska, Joanna Kwiatkowska, Marcin Libera, Marcin Mostowski, Marcin Paluszkiewicz, Sabina Pawlikowska, Marcin Pyrzewicz, Michał Pyrzewicz, Mateusz Rujner, Wioleta Rusoń, Karol Sienkiewicz, Sylwia Taczyńska, Sebastian Wieczorkowski, Bartosz Ząbek, Daria Ząbek

  • Wychowawca klasy III Gimnazjum - Dorota Pawlikowska-Gralla

2008/2009

  • Liczba uczniów w Szkole - 170
  • Absolwenci klasy VI - 19:

    Klaudia Ciesielska, Dominika Hapka, Patrycja Kałdowska, Adam Kardas, Judyta Laskowska, Karolina Laskowska, Natalia Lewicka, Paweł Małek, Bartosz Mulawka, Martyna Parteka, Marianna Przanowska, Estera Paustuła, Magdalena Rafalska, Andżelika Rink, Krystian Ryznar, Kamil Sadowski, Nikodem Schulz, Milena Zaborowska, Damian Ząbek

  • Wychowawczyni klasy VI - Magdalena Kruzel / Marlena Szwaba-Wiśniewska
  • Absolwenci klasy III Gimnazjum - 26:

    Bartosz Banaś, Maciej Bizon, Radosław Czarnecki, Karolina Fitzermann, Wojciech Frela, Jarosław Górecki, Przemysław Grajkowski, Tomasz Grzymski, Justyna Jarosińska, Sebastian Kałdowski, Aleksandra Kardas, Sandra Kępińska, Krystian Kulczyk, Dawid Kurpiński, Agnieszka Mostowska, Ludwika Paszek, Patryk Pawlikowski, Łukasz Sielski, Paweł Sienkiewicz, Oliwia Skowrońska, Daria Stanisławska, Paweł Syrowski, Oktawia Szymańska, Maciej Witulski, Jakub Wroniecki, Paulina Żuchowska

  • Wychowawca klasy III Gimnazjum - Janina Maliszewska

2009/2010

  • Liczba uczniów w Szkole - 163
  • Absolwenci klasy VI - 15:

    Marta Adwent, Angelika Banaś, Tomasz Dobek, Szymon Grabowski, Mikołaj Gralla, Miłosz Gros, Jakub Klimowicz, Aleksandra Krawczyńska, Andrzej Kwiatkowski, Grzegorz Look, Paweł Paprotny, Karolina Pawska, Emila Rink, Patrycja Rusak, Jakub Rynkowski

  • Wychowawczyni klasy VI - Justyna Stopikowska (później Sakra)
  • Absolwenci klasy III Gimnazjum - 20:

    Monika Beiger, Karol Biernacki, Wojciech Chyliński, Michał Czaplicki, Patrycja Elwertowska, Sandra Jaworska, Sandra Kozłowska, Jarosław Laskowski, Karolina Lewandowska, Anita Look, Daria Makowska, Marcin Majorkiewicz, Ewa Nowicka, Oliwia Sentkowska, Marta Sienkiewicz, Karol Stempski, Damian Warduliński, Karol Warduliński, Mariusz Warduliński, Jakub Ząbek

  • Wychowawca klasy III Gimnazjum - Izabela Tkaczyńska

2010/2011

  • Liczba uczniów w Szkole - 168
  • Absolwenci klasy VI - 19:

    Aneta Biernacka, Jakub Jagielski, Natalia Janicka, Kasjusz Jaworski, Paulina Kalinowska, Szymon Kamiński, Paulina Kantarska, Karolina Kozłowska, Wiktor Pinuszewski, Mirosława Przanowska, Julia Rożek, Sandra Ryznar, Katarzyna Rzepka, Emilia Wardulińska, Alicja Zabłotna, Mateusz Ząbek, Sebastian Ząbek, Aleksandra Ziętarska, Nikola Różyńska

  • Wychowawczyni klasy VI - Marlena Szwaba-Wiśniewska
  • Absolwenci klasy III Gimnazjum - 21:

    Maciej Adwent, Paweł Biernacki, Magdalena Chylińska, Katarzyna Dobrotwór, Michał Frela, Karolina Izdebska, Piotr Jurek, Natalia Kałdowska, Marta Kondracka, Adam Kwiatkowski, Anna Paprota, Sebastian Pawski, Dawid Ryba, Izabela Rynkowska, Oliwia Stanisławska, Kamil Stempski, Amelia Szymańska, Dawid Warduliński, Patryk Warduliński, Paweł Zieliński, Łukasz Golenia

  • Wychowawca klasy III Gimnazjum - Piotr Dulczewski

2011/2012

  • Liczba uczniów w Szkole - 170
  • Absolwenci klasy VI - 26:

    Natalia Adwent, Paulina Bielka, Sylwester Bugajak, Łukasz Całka, Jesika Czerwińska, Łukasz Dobrotwór, Bartosz Franczak, Bartosz Gros, Aleksandra Groszewska, Kacper Hapka, Natalia Izdebska, Maciej Jaworski, Alina Jurek, Anna Kardas, Kamila Krawczyńska, Kornelia Kurdziel, Paulina Laskowska, Ewelina Majorkiewicz, Wiktor Mikulski, Nikodem Pustuła, Roksana Różyńska, Dawid Sagan, Kacper Wikliński, Agnieszka Winkel, Angelika Wróblewska, Weronika Zasuń

  • Wychowawczyni klasy VI - Magdalena Kruzel-Klauza
  • Absolwenci klasy III Gimnazjum - 16:

    Klaudia Ciesielska, Dominika Hapka, Patrycja Kałdowska, Judyta Laskowska, Karolina Laskowska, Natalia Lewicka, Bartosz Mulawka, Martyna Parteka, Marianna Przanowska, Estera Paustuła, Magdalena Rafalska, Krystian Ryznar, Kamil Sadowski, Nikodem Schulz, Milena Zaborowska, Damian Ząbek

  • Wychowawczyni klasy III Gimnazjum - Dorota Pawlikowska-Gralla

2012/2013

  • Liczba uczniów w Szkole - 179
  • Absolwenci klasy VI - 16:

    Paulina Czerwińska, Adam Gołębiowski, Dawid Groszewski, Daniel Jasiński, Marcin Kowalkowski, Radosław Kwiatkowski, Amanda Makowska, Mateusz Nowicki, Julia Opala, Hanna Rzepka, Tymoteusz Sikora, Paweł Szewa, Aleksandra Wasiucionek, Bartosz Wojciechowski, Agnieszka Zabłotna, Damian Ząbek

  • Wychowawczyni klasy VI - Izabela Tkaczyńska
  • Absolwenci klasy III Gimnazjum - 12:

    Angelika Banaś, Tomasz Dobek, Szymon Grabowski, Mikołaj Gralla, Miłosz Gros, Andrzej Kwiatkowski, Grzegorz Look, Paweł Paprotny, Karolina Pawska, Emila Rink, Patrycja Rusak, Jakub Rynkowski

  • Wychowawczyni klasy III Gimnazjum - Justyna Stopikowska (później Sakra)

2013/2014

  • Liczba uczniów w Szkole - 188
  • Absolwenci klasy VI - 21:

    Wiktoria Hapka, Jakub Janicki, Dawid Kalinowski, Katarzyna Kardas, Kesja Kępińska, Natalia Kowalska, Nataniel Kubiak, Patryk Look, Dariusz Mostowski, Aleksandra Mróz, Radosław Rożek, Jarosław Rzepka, Dominik Sentkowski, Kamil Simson, Kacper Skowroński, Tomasz Szewa, Julita Szymańska, Agata Wiśniewska, Katarzyna Wiśniewska, Adrian Wojciechowski, Dominik Załęski

  • Wychowawczyni klasy VI - Marlena Szwaba-Wiśniewska
  • Absolwenci klasy III Gimnazjum - 24:

    Aneta Biernacka, Jakub Jagielski, Kacper Jakubowski, Natalia Janicka, Kasjusz Jaworski, Paulina Kalinowska, Szymon Kamiński, Paulina Kantarska, Jakub Klimowicz, Karolina Kozłowska, Aleksandra Krawczyńska, Bartosz Mróz, Wiktor Pinuszewski, Mirosława Przanowska, Julia Rożek, Nikola Różyńska, Sandra Ryznar, Łukasz Rzekęć, Katarzyna Rzepka, Emilia Wardulińska, Alicja Zabłotna, Mateusz Ząbek, Sebastian Ząbek, Aleksandra Ziętarska

  • Wychowawczyni klasy III Gimnazjum - Janina Maliszewska

2014/2015

  • Liczba uczniów w Szkole - 194
  • Absolwenci klasy VI - 17:

    Paweł Beiger, Karolina Kałdowska, Justyna Kulczyk, Sylwia Kulczyk, Nikodem Kwiatkowski, Szymon Laskowski, Mateusz Majorkiewicz, Kamil Maziarz, Milena Pinuszewska, Karolina Różyńska, Paweł Sentkowski, Nikoletta Simson, Łukasz Warduliński, Agata Wiśniewska, Marcel Wiśniewski, Artur Ziętarski

  • Wychowawczyni klasy VI - Magdalena Kruzel-Klauza
  • Absolwenci klasy III Gimnazjum - 22:

    Sylwester Bugajak, Łukasz Całka, Jesika Czerwińska, Łukasz Dobrotwór, Bartosz Franczak, Bartosz Gros, Aleksandra Groszewska, Kacper Hapka, Mateusz Jabłoński, Alina Jurek, Anna Kardas, Kamila Krawczyńska, Kornelia Kurdziel, Paulina Laskowska, Ewelina Majorkiewicz, Damian Pawłowski, Nikodem Pustuła, Roksana Różyńska, Kacper Wikliński, Agnieszka Winkel, Angelika Wróblewska, Weronika Zasuń

  • Wychowawca klasy III Gimnazjum - Piotr Dulczewski

2015/2016

  • Liczba uczniów w Szkole - 221
  • Absolwenci klasy VI - 18:

    Daria Dobrotwór, Wiktoria Groszewska, Szymon Gutkowski, Maciej Janicki, Martyna Kobylacka, Zuzanna Kowalska, Dorota Kurdziel, Milena Makowska, Kornelia Mostowska, Amelia Nalaskowska, Wiktoria Radacka, Zuzanna Rejowska, Mikołaj Sadecki, Aleksandra Sikora, Paulina Szewa, Marcel Tkaczyński, Iga Wiklińska, Wiktoria Zalewska

  • Wychowawczyni klasy VI - Justyna Stopikowska (później Sakra)
  • Absolwenci klasy III Gimnazjum - 17:

    Dominik Dziadkowiec, Adam Gołębiowski, Dawid Groszewski, Marcin Kowalkowski, Radosław Kwiatkowski, Amanda Makowska, Mateusz Nowicki, Julia Opala, Izabela Rosinke, Hanna Rzepka, Julia Sadecka, Tymoteusz Sikora, Paweł Szewa, Aleksandra Wasiucionek, Bartosz Wojciechowski, Agnieszka Zabłotna, Kacper Ząbek

  • Wychowawczyni klasy III Gimnazjum - Izabela Tkaczyńska

2016/2017

  • Liczba uczniów w Szkole - 214
  • Absolwenci klasy III Gimnazjum - 22:

    Wiktoria Hapka, Jakub Janicki, Dawid Kalinowski, Katarzyna Kardas, Kesja Kępińska, Natalia Kowalska, Nataniel Kubiak, Patryk Look, Dariusz Mostowski, Aleksandra Mróz, Adrian Rantflejsz, Radosław Rożek, Jarosław Rzepka, Dominik Sentkowski, Kamil Simson, Kacper Skowroński, Tomasz Szewa, Julita Szymańska, Agata Wiśniewska, Katarzyna Wiśniewska, Adrian Wojciechowski, Dominik Załęski

  • Wychowawczyni klasy III Gimnazjum - Dorota Pawlikowska-Gralla

2017/2018

  • Liczba uczniów w Szkole - 207
  • Absolwenci klasy III Gimnazjum - 18:

    Paweł Beiger, Karolina Kałdowska, Justyna Kulczyk, Sylwia Kulczyk, Nikodem Kwiatkowski, Szymon Laskowski, Mateusz Majorkiewicz, Kamil Maziarz, Wiktor Mogiłko, Jakub Pawlusek, Milena Pinuszewska, Karolina Różyńska, Paweł Sentkowski, Nikoletta Simson, Łukasz Warduliński, Agata Wiśniewska, Marcel Wiśniewski, Artur Ziętarski

  • Wychowawca klasy III Gimnazjum - Piotr Dulczewski

Kontakt

Szkoła Podstawowa im. Stanisława Broniewskiego "Orszy"

Wałdowo Szlacheckie 57

86-302 Grudziądz

woj. kujawsko - pomorskie